Aktualności

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Rozwój firm rodzinnych

Trwa ewaluacja projektu "Rozwój firm rodzinnych". Projekt skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw rodzinnych w których pracuje minimum drugie pokolenie.W chwili obecnej prowadzone są analizy skuteczności i efektywności projektu.

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Rozwój osobisty i zawodowy

Trwa nabór do III Edycji Projektu "Rozwój osobisty podstawą rozwoju zawodowego". Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy. Koordynator merytoryczny: Krzysztof Paliwoda tel. 601 437 730, mail:kp@pm.net.pl  . Rekrutacja kończy się 31 października 2014 r.

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Sztuka pozytywnej manipulacji i perswazji

Trwa nabór do II Edycji Projektu - Sztuka pozytywnej manipulacji i perswazji - szczegółowe informacje tel. 601 437730

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Zatrzymaj się - czy wiesz dokąd zmierzasz?

11-13 października 2014r odbędzie się trening pokazowy dla osób, które chcą świadomie dokonywać zmian w życiu, określać cele, by wykorzystać posiadane kompetencje i umiejętności dla poprawy jakości swojego życia i uzyskania satysfakcji. Uczestnicy pokrywają tylko koszty pobytu i wyżywienia.Trening jest formą rekrutacji do projektu " Porozmawiaj ze sobą", który rozpoczyna się 01 grudnia 2014 r,

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Zatrzymaj się i porozmawiaj ze sobą

Trwa rekrutacja do Projektu z  zakresu zwiększania świadomości siebie i swoich zachowań dla podnoszenia efektywności własnego działania w sferze osobistej i zawodowej. Rezerwacji należy dokonać wypełniając KWESTIONARIUSZ ZGŁOSZENIOWY  załączony do wiadomości i przesłać go na adres e-mail:  kp@pm.net.pl 

read more »

more information »

Kontakt

mapka

zobacz więcej »

Analiza organizacyjna

ANALIZA ORGANIZACYJNA

 

Sprawnie działająca organizacja wewnętrzna jest warunkiem właściwego funkcjonowania każdej firmy. Jasno opisane struktury i procesy, świadomość prowadzonej przez firmę polityki HR oraz dobra komunikacja wewnętrzna pozwalają zarówno zarządowi, jak i szeregowym pracownikom skupić się na realizacji celów biznesowych.

Strukturę organizacyjną należy traktować jako swoisty "szkielet" przedsiębiorstwa, który uwzględnia uwarunkowania wewnętrzne i zewnętrzne funkcjonowania firmy oraz jej strategię. Zawiera on informacje o tym, z jakich elementów składowych i jak ten „szkielet” jest zbudowany, gdzie jest "głowa", a gdzie "ręce". Mówi także, co do tych poszczególnych części należy, jak są one od siebie uzależnione i mówi, jak ten organizm funkcjonuje.

 

CELE ANALIZY ORGANIZACYJNEJ:

1.  Analiza organizacyjna dostarcza Zarządowi firmy informacji niezbędnych dla wdrożenia właściwych i najbardziej uzasadnionych rozwiązań organizacyjnych skutecznie wspomagających przyjęte przez firmę modele biznesowe, metody zarządzania oraz strategię HR.

2.  Informacje uzyskane podczas analizy są dla zarządu i kadry kierowniczej podstawą do podejmowania kluczowych decyzji ułatwiających wdrażanie zmian. Zapewniają przy tym poparcie personelu, co jest gwarancją ich skuteczności. Prowadzone analizy wymagają dostosowania do aktualnych potrzeb klienta i specyfiki firmy. Wymagają, w związku z tym, indywidualnego podejścia do każdego badanego przedsiębiorstwa korzystając jednak ze zdobytych wcześniej doświadczeń.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Personel Marketing I Sp. z o.o.