Personel Marketing / O NAS

Aktualności

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Rozwój firm rodzinnych

Trwa ewaluacja projektu "Rozwój firm rodzinnych". Projekt skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw rodzinnych w których pracuje minimum drugie pokolenie.W chwili obecnej prowadzone są analizy skuteczności i efektywności projektu.

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Rozwój osobisty i zawodowy

Trwa nabór do III Edycji Projektu "Rozwój osobisty podstawą rozwoju zawodowego". Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy. Koordynator merytoryczny: Krzysztof Paliwoda tel. 601 437 730, mail:kp@pm.net.pl  . Rekrutacja kończy się 31 października 2014 r.

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Sztuka pozytywnej manipulacji i perswazji

Trwa nabór do II Edycji Projektu - Sztuka pozytywnej manipulacji i perswazji - szczegółowe informacje tel. 601 437730

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Zatrzymaj się - czy wiesz dokąd zmierzasz?

11-13 października 2014r odbędzie się trening pokazowy dla osób, które chcą świadomie dokonywać zmian w życiu, określać cele, by wykorzystać posiadane kompetencje i umiejętności dla poprawy jakości swojego życia i uzyskania satysfakcji. Uczestnicy pokrywają tylko koszty pobytu i wyżywienia.Trening jest formą rekrutacji do projektu " Porozmawiaj ze sobą", który rozpoczyna się 01 grudnia 2014 r,

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Zatrzymaj się i porozmawiaj ze sobą

Trwa rekrutacja do Projektu z  zakresu zwiększania świadomości siebie i swoich zachowań dla podnoszenia efektywności własnego działania w sferze osobistej i zawodowej. Rezerwacji należy dokonać wypełniając KWESTIONARIUSZ ZGŁOSZENIOWY  załączony do wiadomości i przesłać go na adres e-mail:  kp@pm.net.pl 

read more »

more information »

Kontakt

mapka

zobacz więcej »

Oferta HR

ZARZĄDZANIE PROJEKTOWE W ZARZĄDZANIU ZASOBAMI LUDZKIMI

Wieloletnie badania marketingowe prowadzone od chwili powstania Programu Personel Marketing wskazywały w sposób jednoznaczny, że w polskich przedsiębiorstwach:

  1.  Istnieje duże zapotrzebowanie na doradztwo gospodarcze z zakresu zarządzania marketingowego i personalnego, w tym szczególnie od strony metodologicznej.
  2.  Pracownicy, kiedy mają duży potencjał wiedzy merytorycznej potrzebnej na danym stanowisku, nie wiedzą jednak w jaki sposób przełożyć go na konkretne działanie metodologiczne, co pozwalałoby im analizować własne osiągnięcia zawodowe.
  3.  Zarządy przedsiębiorstw nie zwracają uwagi na badania marketingowe, a tym samym na zbieranie i analizę informacji.
  4.  Prowadzone szkolenia są oparte na przykładach innych przedsiębiorstw i dlatego są bezużyteczne. To, co pracowników interesuje, to szkolenia dotyczące problemów ich własnego przedsiębiorstwa oraz rozwoju osobowościowo - zawodowego ich samych.
  5.  W każdym przedsiębiorstwie znajdą się ludzie zdolni i niewykorzystani, którzy mają predyspozycje i chęci do rozwoju i podwyższania kwalifikacji. Wystarczy tylko ich wyselekcjonować i w odpowiedni sposób przeszkolić. 

W celu wyjścia naprzeciw zidentyfikowanym potrzebom klienta nasza firma wprowadziła do swojej oferty obszar zajmujący się Zarządzaniem Projektowym. Produkt skierowany jest do przedsiębiorstw, które zainteresowane są poprawą efektywności zarządzania, a przede wszystkim do Zarządów Spółek, gdyż wymaga on zaangażowania najważniejszych osób w przedsiębiorstwie. Z tego powodu program napisany został pod kątem przydatności dla Zarządzających spółkami. 
Jest on specyficznym "przekaźnikiem informacji" i ogniwem łączącym, przy pomocy zasad zarządzania projektowego, pracowników i Zarząd Przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją  zakresu tematycznego:

- Zarządzanie Projektowe -  klikając >>tutaj<<

Wszelkie prawa zastrzeżone © Personel Marketing I Sp. z o.o.