Personel Marketing / O NAS

Wyszukiwarka:

Aktualności

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Rozwój firm rodzinnych

Trwa ewaluacja projektu "Rozwój firm rodzinnych". Projekt skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw rodzinnych w których pracuje minimum drugie pokolenie.W chwili obecnej prowadzone są analizy skuteczności i efektywności projektu.

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Rozwój osobisty i zawodowy

Trwa nabór do III Edycji Projektu "Rozwój osobisty podstawą rozwoju zawodowego". Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy. Koordynator merytoryczny: Krzysztof Paliwoda tel. 601 437 730, mail:kp@pm.net.pl  . Rekrutacja kończy się 31 października 2014 r.

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Sztuka pozytywnej manipulacji i perswazji

Trwa nabór do II Edycji Projektu - Sztuka pozytywnej manipulacji i perswazji - szczegółowe informacje tel. 601 437730

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Zatrzymaj się - czy wiesz dokąd zmierzasz?

11-13 października 2014r odbędzie się trening pokazowy dla osób, które chcą świadomie dokonywać zmian w życiu, określać cele, by wykorzystać posiadane kompetencje i umiejętności dla poprawy jakości swojego życia i uzyskania satysfakcji. Uczestnicy pokrywają tylko koszty pobytu i wyżywienia.Trening jest formą rekrutacji do projektu " Porozmawiaj ze sobą", który rozpoczyna się 01 grudnia 2014 r,

read more »

10/09/2014 Krzysztof Paliwoda

Zatrzymaj się i porozmawiaj ze sobą

Trwa rekrutacja do Projektu z  zakresu zwiększania świadomości siebie i swoich zachowań dla podnoszenia efektywności własnego działania w sferze osobistej i zawodowej. Rezerwacji należy dokonać wypełniając KWESTIONARIUSZ ZGŁOSZENIOWY  załączony do wiadomości i przesłać go na adres e-mail:  kp@pm.net.pl 

read more »

more information »

Kontakt

mapka

zobacz więcej »

Szkoła trenerów i konsultantów

SZKOŁA TRENERÓW I KONSULTANTÓW

Dzień dobry,

Po 20 latach Szkoły przyszedł moment na zmianę jej formuły oraz zakresu tematycznego. Każda formuła się kiedyś kończy, tak jak kończą się etapy naszego życia i jak każdego dnia podlegamy zmianie, którą akceptujemy lub nie. Ja tę zmianę nie tylko akceptuje ale się nią cieszę, ponieważ nowa formuła sprawia mi wiele wiecej przyjemności niż ta stara  :)

Najmocniejszą stroną szkoły był zawsze obszar rozwoju osobistego i zawodowego, dlatego tez ten zakres będzie dalej kontynuowany.

Jest to również moment aby podziękować wszystkim słuchaczom, którzy brali udział w zajęciach i swoim zaangażowaniem wpływali na kształt tego co robiliśmy. Łącznie szkołę ukończyło 127 trenerów, a uczestniczyło w niej 157 słuchaczy. Pełne rekomendacje dostało 33 osoby.

Szczególne podziękowania składam tym, którzy uprawiają ten wspaniały zawód i rozwijają swoje umiejętności. Dumny jestem z tych, którzy w imię ciągłego rozwoju potrafią już dużo więcej niż ich nauczyciele. Najmocniej dziękuje tym, którzy nadal są aktywni w moim życiu i mam z nimi kontakt. Nic tak nie cieszy nauczyciela jak rozwój jego ucznia i radość płynąca z faktu, że można razem pracować i patrzeć na rozwój tych którzy stają się bliscy przez wspólne bycie razem i zrozumienie co jest ważne a co nie, dla naszych wzajemnych relacji.
 

Z wyrazami szacunku dla wszystkich z którymi miałem przyjemność się spotkać w Szkole.

Krzysztof Paliwoda

Wszelkie prawa zastrzeżone © Personel Marketing I Sp. z o.o.